Gizlilik İlkesi

Işıldar Şirketler Grubu / Gizlilik Bildirimi

Telif Hakkı

Bu internet sitesinde yer alan bilgilerin, görsel unsurların ve düzenlemelerin telif hakları, aksi açıkça belirtilmediği sürece IŞILDAR ‘a aittir. Bu siteden edinilen bilgiler, sadece bilgilenme amacı ile kullanılabilirler. Bilgiler, IŞILDAR ‘ın yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, kullandırılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz.

Sorumluluk Sınırları

Bu internet sitesinde verilen bilgiler, “olduğu gibi”, “mevcut olduğu şekilde” sağlamaktadırlar. IŞILDAR, bu bilgilerin doğruluklarını ve yeterliliklerini garanti etmez ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu, açık bir şekilde reddeder. Bu bilgilere ilişkin zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermez.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında olabilecek herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkabilecek doğrudan ya da dolaylı zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, IŞILDAR ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

Gerek bu internet sitesinden bağlantılar verilen sitelerdeki, gerekse de diğer internet sitelerine olan bağlantıların riski, kullanıcıya aittir. Bu sitelerden verilen diğer bağlantıların içerikleri, IŞILDAR tarafından araştırılmamış ve doğrulanmamıştır.

IŞILDAR, bu sitede yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri ve görsel unsurları, önceden herhangi bir bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Karşılaştırma Listesi