Sık Sorulan Sorular

Ürünlerinizden nasıl satın alabilirim?

Ürünlerimize sitemizin üst satırında bulunan bayi ve servisler butonuna basarak, bulunduğunuz ilde en yakın bayi adres bilgilerin den ulaşabilirsiniz. Bayilerimizden sitemizde satışa sunduğumuz ürünlerden talep edebilirsiniz. Bayilerimize ulaşmak için, üst bölümde bulunan info@isildar.com.tr  e-posta adresinden; bilgi talebi için başvurabilirsiniz. Ayrıca Bize Ulaşın butonuna bastığınız takdir de, buradan size uygun bilgilendirme formu ile yardım isteyebilirsiniz.

Ürünleriniz hakkında teknik bilgiye nasıl ulaşabilirim?

Sitemizde satışta bulunan ürünlerimize ait detaylı teknik bilgiler bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi için info@isildar.com.tr  e-posta adresinden veya 0 242 331 30 30 telefon hattımızdan gerekli bilgileri talep edebilirsiniz.

Kampanyalarınız hakkında daha detaylı bilgi nasıl alabilirim?

Kampanyaya katılan bayilerimiz üzerinden bilgi sahibi olabilirsiniz. Güncel kampanyalar ve kampanyaya katılan bayiler için info@isildar.com.tr  e-posta adresinden ve https://www.apachi.com.tr/category/duyuru_ve_haberler/ sayfasından bilgi alabilirsiniz. Ürünlerimizi size en yakın bayilerimizden inceleyebilirsiniz.

Sattığınız her ürünün yedek parçası bulunur mu?

Ürünlerimiz her türlü yedek parça talebi karşılanacak şekilde, satışa sunulmaktadır. Yedek parça talebi için aşağıda belirtilen şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Ürünleriniz kaç yıl garantilidir?

Ürünlerimiz, garanti koşullarında belirtildiği şekilde yasal 2 yıl garantimiz altındadır.

Yedek Parçaları nasıl temin ederim?

Her türlü yedek parça isteğiniz için, aracınızın marka ve modelini  Yedek Parça Fiyat Listesi butona basarak, ilgili listeden seçiniz. Listede sizin talep ettiğiniz ürüne ait resimlerden, yedek parçanın kodunu alınız.. Sol menü üzerindeki Yedek parça talep formunu doldurarak bize gönderiniz. Lütfen, almak istediğiniz yedek parça bilgilerinin doğru olduğunu kontrol ederek; size ulaşabileceğimiz telefon ve adres bilgilerini giriniz. Talep edilen parçalar için size gönderdiğimiz e-postada belirtilen ücreti ödemek için 0 242 331 3030 telefonundan yardım isteyiniz. Kullanıcı adınız(elektronik postanız)  ve şifreniz ile size ait alandan sanal posları kullanarak istediğiniz(tüm) banka kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Sanal pos ödemelerinde yedek parça tek çekim olarak ödenir, açıklamalar kısmına detaylı bilgilerinizi, talebinizin içeriği ile birlikte giriniz.

Servis ve bayilerimiz, sipariş ve ödeme için kendilerine verilen kullanıcı adı, şifre ile sitenin üst tarafında bulunan giriş  kısmından,  ilgili bölüme ulaşabilirler. Kullanıcı adı ve şifreniz yoksa Başvur kısmına girerek, ilgili yerleri doldurunuz. İşlemleriniz tamamlandığında bilgilerin onayı için telefonla arayınız, girmiş olduğunuz kullanıcı adınız ve şifreniz ile her türlü işlemi  yapabilirsiniz. Ayrıca 0 242 331 3030 ‘a telefon açarak ilgili bilgileri talep edebilirsiniz. Sitenin sizler için ayrılan bölümünden her türlü ürünü satın alabilir, sizlere uygun kampanyaların şartlarını inceleyebilir ve sizlere uygun şartlarda banka kampanyalarından istifade ederek kredi kartı ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Garanti kapsamında yedek parçaları nasıl tedarik ederim?

Ürünlerimizle ilgili garanti koşulları için servislerimize başvurunuz. Garanti kapsamına girme şartları için lütfen garanti kitapçığını detaylı olarak inceleyiniz.

Servis ve bayilerimiz; madde 6’da belirtilen şekilde talep içinde garanti kapsamında talep edildiğini bildirerek yapabilirler. Ayrıca garanti belgelerini skenır ile tarayarak ve garanti başvuru formu‘ nu doldurarak info@isildar.com.tr adresimize veya 0 212 355 75 74 numaralı faksımıza gönderdiğiniz andan itibaren işlem yapılacaktır.

Karşılaştırma Listesi